Yukarı Çık

Sosyal Medya Hesaplarımız

Website Adreslerimiz

Genç Yankı

Faaliyet Alanlarımız

Genç YankıÜyelerin tanışmasını, dayanışmasını, aralarında iletişim kurulmasını, bilgilendirilmesini sağlar Genç YankıYeni üyelerin alınması için tanıtımlar ve çalışmalar yapar. Genç Yankı Broşür, katalog, bülten, dergi, gazete ve kitaplar yayımlar.
Genç Yankı Üyelerinin bilgi ve deneyimlerinin artmasını sağlamak için sosyal faaliyetlerde bulunabilir yurt içi geziler düzenler. Genç Yankı Amaçları doğrultusunda yurtdışı ve yurtiçi kurum ve kuruluşlarla iş birliği gerçekleştirir. Genç Yankı Amaç ve çalışmalarını gerçekleştirmek için yasalarda öngörülen diğer çalışmaları yapar.
Genç Yankı Amaçları doğrultusunda toplumun tüm kesimlerinin ekonomik, sosyal ve siyasal gelişimlerinin sağlamak için konferans, kongre, sempozyum, panel, gezi, piyango, açık oturum, forum düzenler. Genç Yankı Amaçları doğrultusunda toplumun tüm kesimlerinin ekonomik, sosyal ve siyasal gelişimlerinin sağlamak için fuar, sergi, kermes, konser, araştırma, inceleme, etüt, anket, seminer vb. toplantılar, her türlü bilimsel, eğitsel ve sosyal çalışmalar düzenler Genç Yankı Amaçları doğrultusunda toplumun tüm kesimlerinin ekonomik, sosyal ve siyal gelişimlerini sağlamak için maç ve çalışma konuları ile ilgili tüm alanlarda plan ve proje yaptırır, ilgili konularda öneri ve dilekleri saptar, ve bu alanlarda çalışmalar düzenler.
Genç YankıSosyal inovasyon katkıda bulunacak projeler ve faaliyetler düzenler. Genç YankıSosyal farkındalık yaratacak projeler ve faaliyetler düzenler. Genç YankıGençlerin kendilerini geliştirebileceği, etkin olarak rol alabileceği faaliyetlere topluluk olarak katılım sağlar.
Genç YankıSosyal inovasyon katkıda bulunacak projeler ve faaliyetler düzenler. Genç YankıSosyal farkındalık yaratacak projeler ve faaliyetler düzenler. Genç YankıGençlerin kendilerini geliştirebileceği, etkin olarak rol alabileceği faaliyetlere topluluk olarak katılım sağlar.

Kullanılan Platformlar

Discord
YouTube
Instagram
Radyo
Forum
Gazete

İşbirlikleri

Belediyeler& Beldeler
Topluluklar
Dernekler
Devlet Kurumları
Esnaflar
Üniversiteler

Faaliyet Görselleri

Genç Yankı Topluluk Kuralları

  • Küfür, hakaret ve kötü söz kullanmak yasaktır
  • Gerilim yaratmak, terslemek ve alaycı tavırlar kullanmak yasaktır
  • Irkçılık ve bağnazlık yasaktır. Tahrik edici, aşağılayıcı, taciz eden ve rahatsız edici eylemlerde bulunmak yasaktır. Durmaksızın alay, komedi, trol, vurdumduymaz, duyarsız yorumlar yaptıkları ve bu nedenle gerilime neden oldukları tespit edilen kişiler uzaklaştırılacaktır.
  • Din ve siyaset konularında baskın bir şekilde görüş bildirip diğer görüşlere saygısızlık yapmak yasaktır. Bu toplulukta din ve siyaset sohbetlerine izin verilmektedir; ancak amaç seviyeli ve güzel bir şekilde fikir alışverişinde bulunmaktır. Herhangi bir görüşün fanatizmini yapan, slogan atan, buradaki kurallarda açıkça belirtilmiş olan yasakların dışındaki görüşleri savunanları aşağılayan yorumlar yasaktır. Herkes kendi yorumlarından ve bundan doğacak sonuçlardan sorumludur.
  • Üyelerin birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.
  • Birey, kurum, kültür veya toplumları küçük düşürücü, küfür, aşağılama veya argo ifadelere izin verilmemektedir. Bu tür yorumların silinmesi, gerekli kişilere uyarı gönderilmesi ve/veya üyeliklerinin silinmesi hakkını Genç Yankı saklı tutmaktadır.

Genç Yankı Kuralları

Tüm üyelerimiz burada yazılan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

  • Kişisel bilgiler vermek yasaktır. Adres, çalışma yeri, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgiler de dahil olmak üzere, size veya başka bir kişiye ait iletişim bilgilerin ilan edilmesi kabul edilemez.  
  • Diğer üyelerin sorularını terslerseniz veya genel yorum/davranışlarınızdan ötürü düzenli olarak topluluk içinde gerilim yaratacak olursanız topluluktan çıkarılabilirsiniz.
  • Sağlıklı düşünen toplum üyelerinin gözünde bir organizasyonun veya bireylerin itibarını zedeleyebilecek karalayıcı davranışlar kabul edilmeyecektir.
metin2 ws turnuvası
Genç Yankı nedir?
metin2 nemere


Genç Yankı; Kırklareli üniversitesi bünyesinde bir araya gelen gençlerin, hiçbir siyasi ideoloji, görüş veya parti gölgesinde kalmadan ülke adına olumlu faaliyetler gerçekleştirmek için toplandığı bir oluşumdur.metin2 razadör
Genç Yankı olarak; Ekip ruhuna çok önem veriyoruz.

Düşüncelerinin ve fikirlerinin yankısı olmak için buradayız.

Her şeyden önce eğlenmek ve keyifli bir üniversite dönemi geçirmek istiyoruz.

Kullanılan Platform Görselleri

Site
Forum
Radyo
Discord
Gazete
metin2time başlangıç

Çünkü Biz;

Metin2Time Kraliyet Farm Bölgesi

Gençlerin sesi olmak istiyoruz.

Metin2Time Ticaret Camı

Farklı düşüncelere saygı duyuyoruz.

Metin2Time Rün Sistemi

Geleceğe umutla bakılmasını istiyoruz.

Metin2Time Balık Botu

Yeni düşünceler ve farklı fikirlere öncülük etmek istiyoruz.

Metin2Time Balık Botu

Önyargıları yok etmek istiyoruz.

Metin2Time Yardımcı Ek Envanter ve 5000 Eşya Stoklama

Sıkça Sorulan Sorular

Metin2Time Yardımcı Ek Envanter ve 5000 Eşya Stoklama

Topluluğun ismi nereden geliyor?

Topluluğun temel gayesi tamamen gençlik üzerine ve gençlerin düşüncelerinin, eleştirilerinin ve bakış açılarının sadece zihnen olarak değil bir eylem olarak ortaya çıkarabilmeyi hedefliyoruz. Bu sebepten topluluğumuzun ismi Genç Yankı

Metin2Time Yardımcı Ek Envanter ve 5000 Eşya Stoklama

Genç Yankı'nın amacı nedir?

Genç Yankı olarak akademik eğitimimiz boyunca çeşitli sosyal faaliyetler ile bu dönemi hem kendimiz hem de toplum için yararlı hale getirmeyi amaçlıyoruz. Ve her şeyden önemlisi eğlenmek istiyoruz!.

Metin2Time Yardımcı Ek Envanter ve 5000 Eşya Stoklama

Size nasıl ulaşabilirim?

Bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya mail adresimizden ulaşabilirsin. "[email protected]"

Metin2Time Yardımcı Ek Envanter ve 5000 Eşya Stoklama

Öneri ve şikayetlerimi nereden bildirebilirim?

Bizim için fikirlerin çok değerli. Bize önerilerini ve şikayetlerini [email protected] adresine mail atarak veya sosyal medya yolu ile ulaştırabilirsin.

Yeni Offline Pazar Sistemi

Size nasıl katılabilirim?

Şimdiden aramıza hoş geldin! Genç Yankı'ya katılmak oldukça basit. Bizlerle sosyal medya üzerinden iletişime geçmen veya mail atman yeterli.

Yankı FM neden var?

Yankı FM nedir?

Kırklareli Üniversitesi öğrencilerinin dinleyebileceği, çeşitli aktivitelerin yapılacağı online radyo platformudur.

Radyo yayını yapabilir miyim?

Elbette. Radyomuzda sunuculuk veya konuk olarak katılmanız için herhangi bir şart gerekmemektedir. Yalnızca bizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Konu başlığını kim belirliyor?

Radyo sunucusu dilediği konu başlığında yayınını gerçekleştirebilir. Herhangi bir sınırlı konu başlığımız yoktur.

Hızlı Kanal Sistemi

Radyo yayını yapabilmek için topluluk üyesi olmak zorunda mıyım?

Hayır. Radyomuzda yayıncı olabilmek için topluluk üyesi olmanız gerekmemektedir. Yalnızca üniversitemiz öğrencisi olmanız yeterlidir.

Bizleri takip etmeyi unutmayın! :)

GAZETE YANKI
GAZETE YANKI
GAZETE YANKI
GAZETE YANKI
GAZETE YANKI
GAZETE YANKI
GAZETE YANKI

Gazete Yankı her pazartesi instagram hesabımız üzerinden yayımlanmaktadır.
Gazetemizde yayımlanmasını istediğiniz her türlü paylaşımlarınızı [email protected] mail adresine mail atarak bizlere ulaştırabilirsin.
Gazete YANKI, bir gençlik gazetesidir.
Gazetemizde bulunan yazı köşesine yazılarınızı gönderebilir, yayımlanmasını sağlayabilirsiniz..
Gazete Yankı ile Kırklareli çevresinde veya Kırklareli Üniversitesi hakkında güncel bilgiler edinebilir, haberdar olabilirsin.
Gazetemizde yazar olmak için bizimle iletişime geçmen yeterli.
K Envanter Sistemi

Sesimizin Yankısı Ol!